شرایط و قوانین - اپلیکیشن آموزش آنلاین تیوترلند | آموزشگاهی به وسعت یک کشور

شرایط و قوانینلطفا ضوابط و شرایط استفاده از این سرویس را به دقت مطالعه بفرمایید

از اینکه تصمیم گرفتید از این برنامه استفاده کنید بسیار خرسندیم. این تیم امیدوار است با ارائه خدمات مناسب تلاشی در جهت ارتقا سطح آموزش و فرهنگ کشور داشته باشد. برای استفاده از این برنامه لازم است تا شرایط و مقررات استفاده را به دقت مطالعه نمایید. تبعیت از این شرایط برای کلیه استفاده کنندگان این سرویس اعم از مشاورین، معلمین، دانش آموزان و  سایر مشتریان الزامی می باشد. شما با استفاده از این سرویس تایید موافقت خود را نسبت به رعایت شرایط مذکور اعلام می دارید و در غیر اینصورت مجاز به استفاده از این سرویس نخواهید بود و مسئولیت هرگونه عواقب قانونی به عهده شما خواهد بود.

ما در این سرویس راه ارتبلاطی دانش آموزان را برای درک بهتر و کسب مهارت و توانایی های بیشتر در جهت موضوعات مد نظر با افراد خبره فراهم می آوریم.

متن اين توافقنامه متعلق به تیوترلند و کليه حقوق انتشار آن محفوظ است و علاوه بر مفاد تیوترلند به عنوان يک سايت ايراني از قوانين مقررات جمهوري اسلامي ايران تبعيت مي نمايد.

قواعد و شرایط زیر به عنوان شرایط عضویت و بهره برداری از این سرویس می باشد. عضویت در این اپلیکیشن به معنی اطلاع کامل از متن و پذیرش کامل آن است و این برگه شرایط و پذیرش آن به منزله قرارداد منعقده فیمابین تلقی خواهد شد.

تیوترلند ميتواند هر قسمتي از اين قرارداد را در هرموقع تغيير دهد. متن قرارداد جهت اطلاع اعضا هميشه بر روي سايت قابل مشاهده است. در هر زمانيکه با اين قرارداد یا تغییرات آن مخالف بوديد ميتوانيد عضويت خود را از سايت لغو نمایید.

تعاریف:

 • مشتریان شامل تمامی شخصیت های حقیقی و یا حقوقی استفاده کننده از برنامه می باشند.

ضوابط و شرایط استفاده

 • در صورتیکه سن شما از سن قانونی پایین تر است لازم است تا حتما شرایط و ضوابط استفاده از این برنامه را همراه با ولی یا بزرگتر خود این شرایط را مرور نمایید
 • این برنامه مسئولیتی در قبال سطح دانش معلمان ندارد. برای ارزیابی توانایی معلمان دانش آموز خود موظف است با مطالعه دقیق رزومه معلم و نظرات دیگر کاربران نسبت به سطح دانش معلمان اطلاع حاصل نماید. همچنین این برنامه به شما امکان می دهد تا قبل از برقراری مکالمه شرح مختصری از سوال خود را برای معلم ارسال نمایید تا معلم امکان ارائه مشاوره صحیح را بررسی نماید. همچنین این برنامه 40 ثانیه اول هر مکالمه را در صورتیکه مکالمه در این مدت قطع گردد مورد محاسبه قرار نخواهد داد تا شما فرصت داشته باشید بدون پرداخت وجه بر اساس تشخیص خود نسبت به ادامه ارتباط تصمیم بگیرید.
 • استفاده کننده از این سرویس شخصا مسئول تهیه وسایل و پرداخت هزینه های مربوط به برقراری اتصال به اینترنت و این اپلیکیشن می باشد.
 • به عنوان یک سرویس اینترنتی، این برنامه ممکن است در برخی از برهه های زمان از دسترس خارج شود. تیم ما دایما نهایت تلاش را برای ارائه خدمات بهتر مینماید.
 • شرایط و ضوابط استفاده ممکن است در هر زمان از طریق تیم ما تغییر یابد. در چنین شرایطی این تیم پیغامی به شما ارسال خواهد نمود. ادامه استفاده شما از این سرویس به معنی قبول این شرایط و قرارداد خواهد بود.
 • کسانی که به عنوان معلم (مشاور) در این سرویس حاضر می شوند مکلفند اطلاعات راجع به سوابق و معلومات خود را منطبق با واقعیت درج نمایند. همچنین آنان مخیرند نام حقیقی خود را اعلام نمایند و یا برای حساب کاربری خود نام مستعار انتخاب نمایند، در هر حال این سرویس مسئولیتی در خصوص صحت اطلاعات درج شده از سوی معلمین را نخواهد داشت.
 • معلمانیکه از طریق این سرویس ارایه مشاوره میدهند، در زمانیکه حساب بستانکاری ایشان به حد نصاب 600000 ريال برسد، حساب بستانکاری تا حداکثر 7 روزکاری تسویه خواهد شد. بدیهی است مسئولیت ناشی از شماره حساب های نادرست به عهده خود فرد میباشد.
 • در صورتیکه هریک از کاربران به هر دلیل تقاضای استرداد وجه باقی مانده در حساب خود را نماید، حساب ایشان حداکثر ظرف مدت 7 روز کاری تسویه خواهد شد. بدیهی است مسئولیت ناشی از شماره حساب های نادرست به عهده خود فرد میباشد.
 • این برنامه حق به تعلیق درآوردن عضویت  هر یک از کاربران را که به هر دلیلی به آنان مشکوک گردد برای خود محفوظ می دارد.
 • انتخاب مناسب اطلاعات کاربری و حفظ اطلاعات شخصی از جمله نام کاربری و شماره رمز کاربری به عهده هر شخص می باشد و این برنامه مسئولیتی در قبال سو استفاده دیگران از این اطلاعات ندارد.
 • هرگونه اطلاعات از جمله فایل ها، تصاویر، نوشته و غیره که از طریق این برنامه، در اطلاعات فردی انتشار داده می شود و یا در اختیار معلمان و شاگردان قرار میگیرد غیر محرمانه و غیر خصوصی تلقی می گردد.
 • هر کاربر به عنوان استفاده کننده از این سرویس صحت اطلاعات ارائه شده در برنامه را تایید می نماید.
 • این برنامه ممکن است در راستای ارائه خدمات بهتر و کیفیت بالاتر بخشی از مکالمات شما را مورد نظارت قرار دهد.
 • این برنامه در راستای جلوگیری از بازنشر کلمات رکیک و الفاظ توهین آمیز در جامعه حق ویرایش و یا حذف بخشی و یا کل نظر کاربران راجع به معلمان را برای خود محفوظ میدارد.
 • این برنامه به هیچ عنوان و در هیچ مقطعی از زمان از کاربران خود آدرس کامل، رمزهای حساب بانکی، مشخصات و اطلاعات خصوصی مربوط به حساب بانکی و اطلاعاتی از این دست را طلب نخواهد کرد. قابل توجه اینکه این برنامه برای واریز وجه به حساب کاربران به شماره شبا و یا شماره کارت معتبر نیازمند خواهد بود و همچنین نام حساب مربوطه جهت اطمینان یافتن از صحت شماره حساب از کاربران دریافت خواهد شد. در صورتیکه فرد یا افرادی و یا شرکتی از شما اطلاعاتی مانند رمز کارت، اطلاعات امنیتی حساب مانند شماره پشت کارت، رمز عبور اینترنتی و یا غیره را طلب نماید، قطعا از سوی این برنامه نبوده و این برنامه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت و اکیداً کاربران خود را از در اختیار قرار دادن این اطلاعات به غیر، منع مینماید.
 • هدف این برنامه افزایش علم و آگاهی و سطح سواد و اعتماد به نفس افراد جامعه می باشد. فلذا این برنامه اکیدا به معلمانیکه از طریق این سیستم کمک به رفع مشکلات کاربران مینمایند توصیه مینماید تا از شیوه هایی استفاده کنند تا اطلاعات کاربر کامل تر گردد و موضوع را فراگیرد و از پاسخ های بدون راه حل و ارائه صرفا جواب خودداری نماید.
 • این برنامه اکیداً به کاربران خود توصیه مینماید تا در صورت برخورد با معلمانیکه پیشنهاداتی همچون ملاقات های خارج از این برنامه و یا در اختیار قرار دادن اطلاعات تماس شما را میکند مقابله فرمایید و مراتب را فوراً به این برنامه اعلام نمایید.
 • این برنامه اکیداً کاربران خود را از انتشار مضامینیکه خلاف شرع، اخلاق و قوانین جمهوری اسلامی باشند منع می نماید و این حق را برای خود محفوظ میدارد تا با برخورد با چنین اقداماتی، اطلاعات مربوطه و کاربران خاطی را از برنامه حذف نماید. بدیهی است مسئولیت حقوقی و کیفری چنین اقداماتی متوجه مرتکب خواهد بود.
 • لازم به ذکر اینکه وجه دریافت شده بابت خدمات ارائه شده (مکالمات صورت گرفته) غیر قابل استرداد بوده و دانش آموزان پس از استفاده از سرویس، حق درخواست استرداد وجه کسر شده را به هیچ عنوان نخواهند داشت.
 • معلمان، مشاوران و متخصصانیکه از طریق این برنامه ارائه خدمات مینمایند، از کارکنان این برنامه نبوده و هیچگونه رابطه کاری بین برنامه و ایشان برقرار نمی باشد و این برنامه تعهدی برای استخدام این معلمان نخواهد داشت.
 • لازم به ذکر است که این برنامه تنها امین این معلمان جهت دریافت وجه خود میباشد و مسئولیتی در جهت ابراز تکالیف قانونی معلمان از جمله پرداخت عوارض و مالیات قانونی این افراد نخواهد داشت. کلیه کاربران مخصوصا متخصصان و معلمان شخصاً مسئولیت نگهداری اطلاعات مالی، اظهار و پرداخت حقوق قانونی دولت و غیره از جمله مالیات بر درآمد را خواهند داشت.
 • تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در برنامه از کلمات مناسب جهت نام کاربري خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب بدون اخطار قبلی اشتراک کاربرحذف و دسترسي وي قطع خواهد شد.
 • این برنامه گاها براي اطلاع يافتن شما از مطالب مهم به شما پیامک ها و یا ايميل هايي را ارسال ميکند. شما بدينوسيله موافقت خود را با دريافت اينگونه ايميل ها اعلام ميداريد.
 • کليه محتويات نرم افزاري و ابداعات و طرحهاي برنامه متعلق به اين گروه بوده و کليه حقوق آنها متعلق به اين تیم است.
 • مسئولیت درج بدون مجوز کلیه مطالبی که حقوق مالکیت معنوی آن متعلق به اشخاص حقیقی یا حقوقی است، بر عهده کاربر می باشد.
 • این برنامه تعهدی در رابطه با کیفیت ارتباطی اینترنتی شما نخواهد داشت.
 • در شرایطی که به هر دلیل اختلافی بین کاربران و یا بین معلمان و دانش آموزان رخ دهد، تیم پشتیبانی این برنامه قاضی  و تصمیم گیرنده در راستای حل اختلاف بین طرفین خواهد بود.