سوالات متداول - اپلیکیشن آموزش آنلاین تیوترلند | آموزشگاهی به وسعت یک کشور

پرسش های عمومی

تیوترلند اپلیکیشنی است برای ارتباط مستقیم با معلمان، اساتید و متخصصان به صورت خصوصی در حوزه های مختلف درسی، مشاغل و هنرها. با اپلیکیشن تیوترلند می توانید در خانه، خیابان یا هر کجا که باشید، تنها با چند اشاره به بهترین اساتید هر رشته دسترسی داشته باشید و از وی در مورد سوال خود راهنمایی بگیرید
واژه تیوترلند از tutor به معنای معلم و مشاور خصوصی گرفته شده است.

مواقعی وجود دارد که ما نیاز داریم در انجام دادن کاری و یا در رفع اشکال درسی مستقیما با معلم و یا مشاور آن حوزه در تماس باشیم. تیوترلند این امکان را به ما می دهد تا در هر زمان از شبانه روز و با قیمتی اقتصادی با این مشاوران در تماس باشیم.

مشخصات کاربری از جمله نام کاربری، عکس پروفایل و جنسیت قابل تغییر می باشند. کافی است از منو سمت چپ عکس پروفایل خود را لمس نمایید و اطلاعات مورد نیاز را ویرایش نمایید.

بلی، عضویت در تیوترلند رایگان است و تنها در چند مرحله آسان صورت می گیرد.

بلی، تیوترلند  هفت روز هفته و در 24 ساعت شبانه روز در اختیار شما خواهد بود. برای تماس لازم است تا مشاور مورد نظر شما نیز آنلاین باشد.

در صورتیکه پرداخت ناموفق باشد و اپلیکیشن رسیدی به شما ارائه ننماید، مبلغ کسر شده طبق ساختار سیستم بانکی به شما مسترد خواهد شد. در صورتیکه بیش از 48 ساعت از زمان پرداخت شما گذشته است و وجه خود را دریافت نکرده اید با بخش پشتیبانی ما به آدرس ایمیل support@tutorland.ir  تماس بگیرید.

تیوترلند اطلاعات پرداخت و کارت شتابی شما را ذخیره نمیکند. پرداخت شما از درگاه امن شاپرک صورت می پذیرد.

کاربرانی که مشخصات معلمی خود را تکمیل نموده باشند می توانند، همزمان به عنوان معلم و شاگرد از اپلیکیشن استفاده نمایند.

دعوت از دوستان در تیوترلند، مزایای زیادی دارد. اگر دوستی را به حضور در سایت دعوت کنید، برای شما و دوستتان اعتبار هدیه در نظر گرفته خواهد شد.

تیوترلند یک بستر اینترنتی است برای ایجاد ارتباط موثر بین مشاوره دهندگان و کسانی که به مشاوره افراد متخصص در حوزه های مختلف تحصیلی، آموزشی، هنری و شغلی نیاز دارند. با وجود اینکه افراد متخصص در حوزه های مختلف آموزشی در تیوترلند فعالیت دارند ولی تیوترلند یک موسسه آموزشی نمی باشد.

تیوترلند به هیچیک از اطلاعات مهم حساب بانکی شما دسترسی ندارد و این اطلاعات جایی ذخیره نمی شوند. خرید اعتبار از طریق سامانه شاپرک و در سایت بانک صورت می گیرد. تیوترلند به ازا پرداخت شما تنها یک رسید دیجیتال دریافت می نماید.
در مورد استرداد مانده وجوه لازم است تا شما شماره شبا حساب بانکی خود را معرفی نمایید. این اطلاعات تنها جهت واریز وجه به حساب شما استفاده خواهد شد. رمز حساب و یا مشخصات مهم دیگر از شما دریافت نخواهد شد.

جهت جلوگیری از سردرگمی تیوترلند کلیه هزینه ها را ثابت نگه داشته است. نحوه محاسبه این قیمت به گونه ای است تا برای استفاده کننده از خدمات و ارائه دهنده آن عادلانه صورت گیرد.

امتیازدهی یکی از روش های تشکر شما از مخاطب خود می باشد. بعلاوه اینکه نظر دادن صادقانه شما از تجربه مکالمه با مخاطب خود می تواند به دیگر کاربران امکان می دهد تا سطح انتظاری درستی از اشخاص داشته باشند. در نهایت در صورتیکه شما دانش آموز هستید، میتوانید به دیگر کاربران کمک کنید تا انتخاب خوب شما مطلع شوند و در صورتیکه شما معلم هستید می توانید کمک کنید تا دانش آموزان برتر شناسایی و قدردانی شوند.

علامت صورتی رنگ نشان می دهد، تیم تیوترلند سوابق و پروفایل تیوتر را بررسی نموده و تایید کرده است. 

بدیهی است نیود این علامت در کنار نام دیگر اساتید، نشانگر کیفیت و صحت رزومه آنان نمی باشد و تنها به این معناست که تیم تیوترلند مستقیما آن را بررسی نکرده است.

پیشنهاد ما در تیوترلند مطالعه دقیق سوابق تیوتر و نظرات دیگر کاربران برای انتخاب مناسب تر می باشد.پرسش های مربوط به دانش آموزان

بلی، در قسمت صورتحساب می توانید از ریز مکالمات قبلی خود مطلع شوید.

تیوترلند اکیدا توصیه می کند تا قبل از هر مکالمه ای اطلاعات مربوط به معلم مورد نظر خود را مطالعه نمایید و سپس در مورد مکالمه تصویری تصمیم گیری نمایید. شما میتوانید از نظرات دیگر کاربران در این راستا بهره ببرید. همچنین تیوترلند به شما این امکان را میدهد تا به صورت رایگان قبلا بتوانید با معلم مورد نظر در ارتباط باشید و از پاسخگویی ایشان اطمینان حاصل نمایید. توجه فرمایید تیوترلند 40 ثانیه ابتدایی هر مکالمه را در صورتیکه مکالمه در این مدت قطع گردد مورد محاسبه قرارنخواهد داد. این فرصت مناسبی خواهد بود تا با مشاهده و تصمیم گیری شخصی نسبت به ادامه مکالمه اقدام نمایید.

جهت شارژ اعتبار خود کافی است از منو سمت چپ به قسمت "اعتبار" رفته و مبلغ مورد نظر جهت افزایش اعتبار را به ريال وارد نمایید. سپس دکمه "پرداخت" را لمس کرده تا به صفحه بانک هدایت شوید.

شما می توانید با استفاده از کلیه کارت های شتاب نسبت به خرید اعتبار اقدام نمایید.
کارت های شتابی که قابلیت خرید اینترنتی دارند، علاوه بر شماره کارت 16رقمی، دارای شماره رمز اینترنتی و نیز کد CVV2 و تاریخ انقضاء هستند.

  1. شماره کارت (کلیه کارتهای بانکی دارا میباشند)
  2. رمز اینترنتی کارت (رمز دوم)
  3. کد سه رقمی CVV2
  4. تاریخ انقضاء

خیر، شما می توانید در هرزمان باقی اعتبار خود را نقد نمایید. لازم به ذکر است اعتباراتی که از طریق کدهای تخفیف کسب شده باشند، قابل نقد کردن نخواهد بود.

هر زمان درخواست استرداد وجه تایید گردد، حداکثر ظرف مدت یک هفته کاری بازپرداخت انجام خواهد شد.

هزینه هر مکالمه بر اساس مدت زمان ارتباط و بر حسب هر ثانیه مورد محاسبه می باشد.

در پایان هر مکالمه شما می توانید به معلم نظر دهید. نظرات شما در صفحه ایشان ثبت خواهد شد.

تیوترلند جهت جلوگیری از اشاعه الفاظ رکیک و یا غیراخلاقی ممکن از برخی نظرات را مورد بازبینی قرار دهد و بخشی از آن و یا کل آن را حذف نماید.

شما در هر زمان میتوانید از طریق تیوترلند با معلم محبوب خود در ارتباط باشید. تیوترلند جهت جلوگیری از رویدادهای پیش بینی نشده شما را از ملاقات های خصوصی و یا مبادله اطلاعات شخصی با معلمان منع می نماید و در صورت اقدام، عواقب ناشی از آن به عهده شما خواهد بود.

همیشه نمی توان به محتوای منتشر شده روی اینترنت اکتفا کرد. زمان بعضی از آنها، به سال های قبل برمی گردد، بعضی از آنها دیگران کارآیی ندارند، یا حتی در بعضی موارد، گول زننده و اشتباه باشند. 

در مورد مشکلاتی که به تازگی به وجود آمده اند هم ممکن است اصلاً مطلبی روی اینترنت پیدا نشود. جواب این سوالات را کسانی می دانند که هر روز با این مسائل درگیر هستند و براساس تجربه با مشکلات روزمره برخورد می کنند. 
با این حال، ممکن است جواب بعضی سوالات را هم روی سایت های دیگر پیدا کنید،  اما تمرکز ما روی سوال هایی است که نیاز به راهنمایی زنده از متخصصان دارد. 

در حال حاضر این امکان از داخل اپلیکیشن وجود ندارد.

در پایان هر مکالمه در صورتیکه نتوانستید نظر خود را ثبت نمایید، لینکی برای شما ارسال خواهد شد که فرصت خواهید داشت حداکثر تا یک هفته از زمان مکالمه نسبت به تکمیل فرم نظردهی اقدام نمایید.

نام شما در نظردهی ثبت نخواهد شد تا از ایجاد مشکلات جلوگیری نماید. همچنین در هنگام مکالمه هیچ اطلاعاتی از حساب کاربری شما در اختیار معلم قرار نمیگیرد.

اعتبار شما تنها به اندازه ای که مکالمه صورت گرفته مصرف خواهد شد. در صورتیکه تمایل داشتید به مکالمه پس از قطع ارتباط ادامه دهید می توانید مجددا مکالمه دیگری درخواست نمایید.

شما می توانید بدون پرداخت هزینه از طریق ارتباط نوشتاری با معلم خود در ارتباط باشید. سوالات خود را مطرح نمایید و با ایشان برای زمان های مورد نظر قرار تنظیم کنید.

شما میتوانید جهت جلوگیری از هدر رفت اعتبار خود چند کلمه ای در مورد موضوع مورد پرسش خود یادداشت نموده و قبل از مکالمه برای معلم ارسال نمایید. در صورتیکه معلم توانایی پاسخگویی را داشته باشد، درخواست مکالمه شما را خواهد پذیرفت.

علامت صورتی رنگ نشان می دهد، تیم تیوترلند سوابق و پروفایل تیوتر را بررسی نموده و تایید کرده است. 

بدیهی است نیود این علامت در کنار نام دیگر اساتید، نشانگر کیفیت و صحت رزومه آنان نمی باشد و تنها به این معناست که تیم تیوترلند مستقیما آن را بررسی نکرده است.

پیشنهاد ما در تیوترلند مطالعه دقیق سوابق تیوتر و نظرات دیگر کاربران برای انتخاب مناسب تر می باشد.پرسش های مربوط متخصصان و اساتید

نام کاربری و عکس پروفایل شما از مشخصه هایی است که به مخاطبان کمک می کند تا شما را در یاد و حافظه خود بسپارند و شما را شناسایی نمایند. پس تا جایی که ممکن است، از نام و عکس های متعارف و واقعی خود استفاده نمایید.

اساسی ترین شرط معلم بودن داشتن توانایی آموزش در مهارت های خاص اعلام شده در برنامه می باشد. همچنین معلمان لازم است شرط سنی حداقل 20 سال را داشته باشند.

از این طریق شما می توانید علاوه بر کسب درآمد، توانایی های علمی، آموزشی را تقویت نمایید و همچنین از نظرات دانش آموزان در این راستا بهره مند شوید. پروفایل شما در فضای مجازی قرار گرفته و طیف گسترده تری از مخاطبان با شما آشنا خواهند شد. همچنین شما با به اشتراک گذاشتن علم خود، کمکی بزرگ به افزایش علم و آگاهی در سطح این مرز و بوم خواهید نمود.

سوابق تحصیلی، سوابق کاری و همچنین اطلاعات گواهی ‌نامه ‌های معتبر و مرتبط حرفه ‌ای و یا تحصیلی

هم اکنون دستمزد تدریس برای هر ساعت حدود 60 هزار تومان می باشد که بر اساس هر ثانیه مکالمه قابل محاسبه است.

معلمانی که مورد اعتماد تیوترلند هستند و مشخصات کاربری خود را مطابق با واقعیت تکمیل نموده اند و مدارکی دال بر اثبات توانایی خود جهت آموزش موضوعات اعلام شده را داشته باشند، می توانند با ما از طریق ایمیل ارتباط برقرار نموده و مدارک خود را ارسال نمایند. مدیران تیوترلند با بررسی اطلاعات نسبت به تایید شما در برنامه تصمیم گیری خواهند نمود. بدیهی است به جهت امکانات محدود جهت بررسی سوابق تیوترلند ضمانتی جهت تایید حساب کاربری ندارد.

هر زمان درخواست استرداد وجه تایید گردد، حداکثر ظرف مدت یک هفته کاری بازپرداخت انجام خواهد شد.

در قسمت صورتحساب، می توانید از ریز مکالمات و درآمد های خود مطلع شوید.

مخاطبانی که قصد سو استفاده از برنامه را داشته باشند و یا امتیاز پایینی به عنوان دانش آموز بدرفتار داشته باشند، در برنامه شناسایی و حق عضویت آنان لغو خواهد شد.

تنها دانش آموزانی که با شما مکالمه تصویری داشته اند، در پایان هر مکالمه قادر به نظردهی خواهند بود.

الفاظ نامناسب معمولا از طریق خود سیستم شناسایی شده و حذف می شوند. در صورتیکه چنین الفاظی را در مورد نظرات دریافتی خود مشاهده کردید، میتوانید از طریق لینک تعبیه شده در مجاور هر نظر مراتب را به ما اطلاع دهید. ما نظراتی را که خلاف عرف، شرع و اخلاق باشند به صورت کلی و یا جزیی حذف خواهیم نمود.

هر معلم با گرفتن امتیاز از کاربرانی که با او تماس داشته اند، می تواند رتبه خود را ارتقا بدهد. برای این کار، ابتدا باید رزومه خود را به طور کامل پر نمایید. صحت اطلاعات درج شده، اهمیت زیادی در انتخاب معلم توسط کاربران سایت دارد. انرژی و حسی که از عکس پروفایل شما به کاربران منتقل می شود نیز در انتخاب آنها تاثیر خواهد داشت.  در پایان تماس هم می توانید از کاربری که تماس گرفته بخواهید، بعد از قطع مکالمه به شما امتیاز بدهد.  

هر کدام از استادان اختیار دارند به سوالاتی که روی آنها تسلط دارند، پاسخ بدهند. برای این کار، دانش آموز می تواند ابتدا کلیات پرسش را از طریق پیام متنی برای استاد ارسال کند. بعد از دیدن پیام، می توانید سوالات بیشتری نیز بپرسید تا مشکل را بهتر درک کنید.
با این حال ممکن است باز هم بعد از شروع مکالمه، مشکل با چیزی که در ذهن شما بود، فرق داشته باشد. در این صورت، برای کاهش ضرر دانش آموز و دریافت نکردن امتیاز منفی، به او توضیح بدهید که مشکل با چیزی که فکر می کردید متفاوت است و شما قادر به راهنمایی نیستید. در این صورت، نه دانش آموز بیشتر ضرر می کند و نه شما، رتبه منفی دریافت می کنید. 

مکالمه تصویری این امکان را به طرفین مکالمه می دهد تا احساس نزدیک تری نسبت به یکدیگر داشته باشند. این قابلیت در تدریس و مشاوره مباحثی که نیاز به یادداشت، رسم اشکال داشته باشد بسیار موثر است. همچنین این امکان وجود دارد تا در صورت تمایل مکالمه به صورت فقط صوتی ادامه دهید.

خیر، در صورتیکه دانش آموزی تمایل به برنامه ریزی برای مکالمه داشته باشد، میتواند با شما از طریق مکالمه نوشتاری ارتباط برقرار نماید.

دانش آموزان قبل از درخواست مکالمه چند کلمه ای در مورد سوال و موضوع آن برای شما خواهند نوشت. این به شما امکان می دهد تا نسبت به توانایی پاسخ به درخواست تصمیم گیری نمایید. لازم است تا تنها در صورت اطمینان از اینکه میتوانید راهنمایی لازم را ارائه نمایید تماس را پاسخ گویید تا از دریافت نظرات منفی جلوگیری نمایید.

شما با ارسال اطلاعات سوابق خود در اپلیکیشن تیوترلند، رزومه خود را در معرض دید تعداد وسیعی از مخاطبانی که به دنبال حرفه شما هستند گذاشته اید. این مخاطبان میتوانند در هرکجای ایران عزیز و یا خارج از ایران باشند. همچنین با پاسخگویی مناسب و کسب نظرات مثبت میتوانید بر توانایی های خود صحه گذارید.

تیوترلند اپلیکیشنی است که به کاربران خود این امکان را می دهد تا آنها با تشخیص و علاقه شخصی خود، معلم خود را یافته و با وی تماس بگیرند. اکثر کاربران معلمان خود را بر اساس رزومه آنان و نظراتی که از دیگر کاربران دریافت کرده اند انتخاب میکنند. به شما توصیه می شود تا رزومه خود را با حوصله به صورت خلاصه و جذاب نگارش کنید و از شاگردان فعلی خود تقاضا ارسال نظر بفرمایید. همچنین در صورتیکه از کاربران پیغام متنی دریافت کردید، در اسرع وقت به آنان پاسخ دهید و آنان را در راستای مشکلشان راهنمایی مناسب بفرمایید.