آموزش دادن آنلاین در تیوترلند - اپلیکیشن آموزش آنلاین تیوترلند | آموزشگاهی به وسعت یک کشور آموزش آنلاین,تدریس خصوصی,یادگیری آنلاین -
آموزش آنلاین در تیوترلند

می خواهی یاد بدهی؟ | آموزش آنلاین در تیوترلند دنیای امروز به سرعت به سمت  حذف فاصله های زمانی و مکانی حرکت می کند. همه ما دوست داریم که نیازهایمان را در زمان کمتر و با هزینه منصفانه تری برطرف کنیم. آموزش و یادگیری هم یکی از این نیازها است که در رشد شخصی افراد موثر است و افراد زیادی حاضرند برای آن هزینه کنند. نیازی که خودش نیاز به یک متخصص و استاد دارد. اگر چه استفاده از ویدیوها و جزوه ها و کتاب های آموزشی تا حدی این مشکل را برطرف کرده است، اما همچنان نیاز به رفع اشکال و دانش تخصصی بیشتر احساس می شود. آموزش آنلاین هم بخشی از این انتقال اطلاعات به حساب می آید. تیوترلند امکانی را فراهم کرده است که متخصصان بتوانند این دانش را به دیگران منتقل کنند و در ازای آن درآمد هم داشته باشند.

چرا باید دانش آموزان به تیوترلند مراجعه کنند؟ 

1) کاهش هزینه های جابه جایی با آموزش آنلاین 

یکی از دلایلی که خیلی از کلاس ها خالی می مانند، فاصله مکانی زیاد با محل برگزاری است. افراد زیادی هستند که حاضرند برای یادگیری هزینه کنند، اما از آن جا که نمی توانند در زمان مشخصی، در مکان معین شده ای حضور داشته باشند، عطایش را به لقایش می بخشند. در حالی که اگر این فاصله ها حذف بشوند، علاقه زیادی دارند که دانش خود را در حوزه های مختلف افزایش بدهند. تیوترلند فاصله مکانی را از بین برده است و تلاش کرده که مشکل زمان را نیز تا حد زیادی حل کند.


مقاله مرتبط: آموزش آنلاین از گذشته تا امروز


2) جزوه ها و کتاب های آموزشی کامل نیستند

خرید جزوه و کتاب و ویدیوی آموزشی، می تواند تا حدی مشکل را مرتفع کند. اما همه این محتواهای آموزشی برای همه افراد قابل فهم نیستند. بعضی از مطالب آن ابهام دارند و گاهی وقت ها نمی توان به طور کامل از آنها استفاده کرد. اگر متخصصی باشد که بتواند راه و چاه یادگیری را به ما بگوید و مسیر درست را یاد بدهد، یادگیری سریع تری تجربه خواهند کرد. با این روش، زمان زیادی را که برای پیدا کردن منبع و مسیر درست یادگیری تلف می شده، صرفه جویی می شود.  


مقاله مرتبط: برای یک مشکل ساده، کار خود را به تعویق نیاندازید


3) همه چیز در حال تغییر است

یک مثل معروف قدیمی هست که می گوید:«همه چیز را همگان دانند.» تغییر تکنولوژی و پیشرفت روزانه آن، باعث شده  است که با گذشت مدتی کوتاه، دانش قدیمی ما دیگر کارآیی نداشته باشد. بنابراین نیاز است که برای رفع مشکلات، از کسانی که تجربه بیشتری دارند سوال پرسیده شود. حتی خیلی از افراد ممکن است از همان تکنولوژی های قدیمی هم به طور کامل نتوانند استفاده کنند و مشکلات زیادی را بتوان به سادگی برایشان حل کرد.


مقاله مرتبط: با آموزش آنلاین به پیشرفت شغلی خود فکر کنید


چه طور آموزش بدهیم و کسب درآمد کنیم؟ 

همه ما به تناسب تجربیات، تحصیلات و مهارت هایی که کسب نموده ایم، می توانیم لذت آموزش دادن مهارت و دانش خود به دیگران را تجربه نماییم. برای این که در تیوترلند تبدیل به معلم/یا مشاور شوید، می توانید به سادگی و در سه مرحله، ثبت نام خود را انجام دهید. این امکان برای هر کسی وجود دارد که به طور همزمان در سیستم، هم آموزش دهد باشد و همزمان از دیگران بیاموزد. 


مقاله مرتبط: چه طور یک استاد مناسب آموزش آنلاین پیدا کنیم؟ 


درج رزومه 

بعد از ثبت نام، لازم است که پروفایل خود را به خوبی تکمیل نمایید. صحت اطلاعات و کامل بودن آن، کمک زیادی می کند که کاربران برای رفع مشکلشان به شما مراجعه کنند. تخصص های خود را به صورت تفکیک شده بنویسید و اگر تجربه ای در هر کدام از آنها دارید، به طور مختصر اضافه کنید. سعی کنید در انتخاب موضوعات نهایت صداقت را به خرج دهید و موضوعاتی که درآنها اعتماد به نفس مکفی جهت آموزش دارید را انتخاب نمایید. در این صورت پیدا کردن شما ساده تر خواهد شد. برای سهولت بیشتر برای دسترسی به شما، لازم است از موضوعات قرار گرفته در سایت استفاده نمایید. 


مقاله مرتبط: چه طور معلم آنلاین بهتری باشیم | رازهای موفقیت یک معلم در آموزش آنلاین 


عکس پروفایل 

سعی کنید عکس پروفایلی را قرار بدهید که احساس مثبتی را به مخاطبان منتقل کند. مثبت بودن حس مخاطب  به استاد، نه تنها در انتخابش تاثیر دارد، بلکه به یادگیری او نیز کمک می کند. درست است که سطح سواد و دانش باید ملاک ارزیابی قرار بگیرد، اما اگر مخاطب  حس کند که نمی تواند سوالش را از شما بپرسد، ممکن است از این کار صرف نظر کند. 

برای ثبت نام می توانید اپلیکیشن تیوترلند را دانلود کنید و ثبت نام خود را انجام دهید.‍ لینک دانلود در صفحه اصلی سایت تیوترلند قرار داده شده است.  

مصطفی مردانی
تولید محتوای تیوترلند