حریم خصوصی - اپلیکیشن آموزش آنلاین تیوترلند | آموزشگاهی به وسعت یک کشور

حریم خصوصیرعایت حریم خصوصی کاربران تیوترلند برای ما بسیار مهم است.

فلذا نحوه‌ی ذخیره‌سازی و استفاده از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده کاربران از خدمات در اپلیکیشن ثبت می‌شود شرح داده شده است.


جمع آوری اطلاعات

اطلاعاتی که شما مستقیما در تیوترلند ثبت می‌کنید

بخشی از اطلاعاتی که تیوترلند ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام و یا روش‌های مشابه در سیستم ثبت می‌کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره تلفن همراه و اطلاعاتی از این دست می‌شود.

اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از سرویس ذخیره می‌شود

علاوه بر اطلاعاتی که شما به صورت مستقیم در سیستم ثبت می‌کنید، برخی از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از سرویس تولید می‌شود نیز در تیوترلند ذخیره می‌شود. این اطلاعات در زیر شرح داده شده‌اند.

تراکنش‌های مالی

هنگامی که شما اعتبار حساب کاربری خود در تیوترلند را از طریق کارت‌های بانکی افزایش می‌دهید، شماره تراکنش و پیگیری بانکی در تیوترلند ثبت می‌شود. لازم به ذکر است تیوترلند در فرآیند افزایش اعتبار از طریق کارت‌های بانکی هیچ‌گونه دسترسی به اطلاعات کارت بانکی شما ندارد.

نحوه استفاده از سرویس

تیوترلند اطلاعات مربوط به نحوه استفاده کاربران از نرم‌افزار موبایل و سایت تیوترلند را ثبت می‌کند. از این اطلاعات برای بهینه‌سازی کیفیت سرویس استفاده می‌شود.

اطلاعات مربوط به دستگاه مورد استفاده و شبکه اینترنت

تیوترلند ممکن است اطلاعات مربوط به دستگاهی که شما از طریق آن از سرویس استفاده می‌کنید (تلفن همراه، تبلت و غیره) از جمله نوع دستگاه، سیستم عامل، مشخصات سخت‌افزاری و همچنین اطلاعات مربوط به روش اتصال شما به اینترنت از جمله شبکه 3G، وای‌فای (WiFi) و غیره را ذخیره کند.

استفاده از اطلاعات

اطلاعاتی که در تیوترلند ذخیره می‌شود در موارد زیر ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد:

-ارائه، نگهداری و بهبود کیفیت خدمات 
-
شخصی‌سازی سرویس برای هر کاربر شامل ارائه پیشنهادهای ویژه هر کاربر


دسته بندی :