شرایط و قوانین - اپلیکیشن آموزش آنلاین تیوترلند | آموزشگاهی به وسعت یک کشور

شرایط و قوانینلطفا ضوابط و شرایط استفاده از این سرویس را به دقت مطالعه بفرمایید

از اینکه تصمیم گرفتید از این برنامه استفاده کنید بسیار خرسندیم. تیم تیوترلند امیدوار است با ارائه خدمات مناسب، قدمی بزرگ در جهت ارتقاء آگاهی، سطح آموزش و فرهنگ کشور بردارد. برای استفاده از این برنامه، لازم است تا شرایط و مقررات استفاده را به دقّت مطالعه نمایید. تبعیت از این شرایط برای کلیه کاربران اعم از مشاورین، معلّمین، دانش آموزان و سایر کاربران الزامی است. شما با استفاده از این سرویس، موافقت خود را نسبت به رعایت شرایط مذکور اعلام می کنید. در صورت عدم موافقت با قوانین، مجاز به استفاده از این سرویس نخواهید بود و مسئولیت هرگونه عواقب قانونی بر عهده شخص کاربر خواهد بود.

تیوترلند راه ارتباطی میان متقاضیان و مشاورین خبره، دانش آموزان و معلمین و دیگر مخاطبان برای درک بهتر مسائل، موضوعات و کسب مهارت ها و توانایی های بیشتر  و تبادل اطلاعات است.

قوانین و شرایطی که در ادامه مطالعه خواهید کرد، شرایط عضویت و بهره برداری از سرویس تیوترلند است. عضویت در این اپلیکیشن به معنی اطلاع کامل از این قوانین و پذیرش آن است و پذیرش این شرایط به منزله قرارداد منعقده فیمابین تلقی خواهد شد.

تیوترلند مي تواند هر زمان اين قرارداد را تغيير دهد. متن قرارداد، جهت اطلاع اعضا هميشه بر روي سايت قابل مشاهده است. در هر زمان که با اين قرارداد یا تغییرات آن مخالف بوديد مي توانيد عضويت خود را از سايت لغو نمایید.

تعاریف:

 • تمامی شخصیت های حقیقی و یا حقوقی استفاده کننده از سامانه، به عنوان کاربران و مشتریان تیوترلند می باشند.

ضوابط و شرایط استفاده

 • در صورتیکه سن شما از سن قانونی پایین تر است لازم است تا حتما شرایط و ضوابط استفاده از این برنامه را همراه با ولی یا بزرگتر خود مرور نمایید
 • این برنامه مسئولیتی در قبال سطح دانش معلمان، مشاورین ندارد. برای ارزیابی توانایی معلمان (یا مشاوران) دانش آموز (یا کاربر) خود موظف است با مطالعه دقیق رزومه معلم (یا مشاور) و نظرات دیگر کاربران نسبت به سطح دانش معلمان (یا مشاوران) اطلاع حاصل نماید. همچنین این برنامه به شما امکان می دهد تا قبل از برقراری مکالمه شرح مختصری از سوال خود را برای معلم (یا مشاور) ارسال نمایید تا معلم (یا مشاور) امکان ارائه مشاوره صحیح را بررسی نماید. همچنین این برنامه 40 ثانیه اول هر مکالمه را در صورتیکه مکالمه در این مدت قطع گردد مورد محاسبه قرار نخواهد داد تا شما فرصت داشته باشید بدون پرداخت وجه بر اساس تشخیص خود نسبت به ادامه ارتباط تصمیم بگیرید.
 • استفاده کننده از این سرویس شخصا مسئول تهیه وسایل و پرداخت هزینه های مربوط به برقراری اتصال به اینترنت و این اپلیکیشن می باشد.
 • به عنوان یک سرویس اینترنتی، این برنامه ممکن است در برخی از برهه های زمان از دسترس خارج شود. تیم ما دائما نهایت تلاش را برای ارائه خدمات بهتر مینماید.
 • شرایط و ضوابط استفاده ممکن است در هر زمان از طریق تیم ما تغییر یابد. در چنین شرایطی این تیم پیغامی به شما ارسال خواهد نمود. ادامه استفاده شما از این سرویس به معنی قبول این شرایط و قرارداد خواهد بود.
 • معلمان و مشاوران موظفند اطلاعات مربوط به سوابق و معلومات خود را منطبق بر واقعیت درج نمایند.
 • همچنین آنان مخیرند نام حقیقی خود را اعلام نمایند و یا برای حساب کاربری خود نام مستعار انتخاب نمایند، در هر حال این سرویس مسئولیتی در خصوص صحت اطلاعات درج شده از سوی معلمین (یا مشاورین) نخواهد داشت.
 • معلمانیکه از طریق این سرویس ارایه مشاوره میدهند، در زمانیکه حساب بستانکاری ایشان به حد نصاب 600000 ريال برسد، حساب بستانکاری تا حداکثر 7 روزکاری تسویه خواهد شد. بدیهی است مسئولیت ناشی از شماره حساب های نادرست به عهده خود فرد می باشد.
 • در صورتیکه هریک از کاربران، به هر دلیل تقاضای استرداد وجه باقی مانده در حساب خود را نماید، حساب ایشان حداکثر ظرف مدت 7 روز کاری تسویه خواهد شد. بدیهی است مسئولیت ناشی از شماره حساب های نادرست به عهده خود فرد میباشد.
 • این برنامه حق به تعلیق درآوردن عضویت  هر یک از کاربران را که به هر دلیلی به آنان مشکوک گردد برای خود محفوظ می دارد.
 • انتخاب اطلاعات کاربری امن و مناسب و حفظ این اطلاعات از جمله نام کاربری و کلمه عبور به عهده شخص کاربر است.  این تیم مسئولیتی در قبال سوء استفاده دیگران از این اطلاعات ندارد.
 • تمامی اطلاعات از جمله فایل ها، تصاویر، نوشته و غیره که از طریق این برنامه، در اطلاعات فردی انتشار داده می شود و یا در اختیار معلمان (یا مشاورین) و شاگردان (یا دیگر کاربران) قرار میگیرد غیر محرمانه و غیر خصوصی تلقی می گردد.
 • هر کاربر به عنوان استفاده کننده از این سرویس صحت اطلاعات ارائه شده در برنامه را تایید می نماید.
 • این برنامه ممکن است در راستای ارائه خدمات بهتر و کیفیت بالاتر بخشی از مکالمات شما را مورد نظارت قرار دهد.
 • این برنامه در راستای جلوگیری از بازنشر کلمات رکیک و الفاظ توهین آمیز، حق ویرایش و یا حذف بخشی و یا کل نظر کاربران راجع به معلمان (یا مشاوران) را برای خود محفوظ می دارد.
 • تیوترلند به هیچ عنوان اطلاعاتی از جمله: آدرس کامل، رمز حساب های بانکی و اطلاعات حساس مرتبط با حساب بانکی کاربران را دریافت نخواهد کرد.
 • به منظور انتقال وجه و حق مشاوره معلمان و مشاوران، تنها شماره شبا و نام دارنده حساب بانک - به منظور بررسی و اطمینان از صحت شماره حساب کاربران - از کاربران دریافت خواهد شد. چنانچه فرد یا افرادی اطلاعاتی چون: رمز کارت، اطلاعات امنیتی درج شده در پشت کارت بانکی، رمز عبور اینترنتی و یا غیره را درخواست کنند، قطعا از سوی تیوترلند نبوده و این برنامه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت و اکیداً کاربران خود را از افشای این اطلاعات به غیر، منع می نماید.
 • هدف این برنامه افزایش علم، آگاهی، سطح سواد و اعتماد به نفس افراد جامعه است. فلذا این برنامه اکیدا به معلمان یا مشاورانی که از طریق این سیستم کمک به رفع مشکلات کاربران می نمایند توصیه مینماید تا از شیوه هایی استفاده کنند تا معلومات کاربر تکمیل گردد و موضوع را به صورت کامل فراگیرد و از پاسخ های بدون راه حل و ارائه صرفا جواب خودداری نماید.
 • این برنامه اکیداً به کاربران خود توصیه مینماید تا در صورت برخورد با معلمانیکه پیشنهاداتی همچون ملاقات های خارج از این برنامه و یا در اختیار قرار دادن اطلاعات تماس شما را میکند مقابله فرمایند و مراتب را فوراً به مسیولین این سامانه اعلام نمایند.
 • این برنامه اکیداً کاربران خود را از انتشار مضامینی که خلاف شرع، اخلاق و قوانین جمهوری اسلامی باشند منع می نماید و این حق را برای خود محفوظ میدارد تا با برخورد با چنین اقداماتی، اطلاعات مربوطه و کاربران خاطی را از برنامه حذف نماید. بدیهی است مسئولیت حقوقی و کیفری چنین اقداماتی متوجه مرتکب خواهد بود.
 • لازم به ذکر اینکه وجه دریافت شده بابت خدمات ارائه شده (مکالمات صورت گرفته) غیر قابل استرداد بوده و دانش آموزان (یا کاربران) پس از استفاده از سرویس، حق درخواست استرداد وجه کسر شده را به هیچ عنوان نخواهند داشت.
 • معلمان، مشاوران و متخصصانی که از طریق این برنامه ارائه خدمات مشاوره می نمایند، از کارکنان این برنامه نبوده و هیچگونه رابطه کاری بین برنامه و ایشان برقرار نمی باشد و این برنامه تعهدی برای استخدام این معلمان نخواهد داشت.
 • لازم به ذکر است تیوترلند به عنوان امین تنها مسئولیت انتقال وجه مشاوران و معلمان را بر عهده دارد. مسئولیت ابراز تکالیف قانونی این دسته از کاربران  از جمله پرداخت عوارض و مالیات بر عهده شخص ایشان است. کلیه کاربران خصوصاً، مشاوران  و معلمان شخصاً مسئولیت نگهداری اطلاعات مالی، اظهار و پرداخت حقوق قانونی دولت و غیره از جمله مالیات بر درآمد را خواهند داشت و تیوترلند در این خصوص هیچگونه مسئولتی ندارد.
 • کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سامانه، از کلمات مناسب جهت نام کاربري خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، بدون اخطار قبلی اشتراک کاربر حذف و دسترسي وي مسدود خواهد شد.
 • تیوترلند گاها براي اطلاع شما از اخبار و مطالب مهم به شما پیامک ها و یا ايميل هايي را ارسال ميکند. کاربران بدينوسيله موافقت خود را با دريافت اينگونه پیام ها اعلام ميدارند.
 • کليه محتويات نرم افزاري و ابداعات و طرحهاي برنامه متعلق به مدیران این سامانه بوده و کليه حقوق آنها متعلق به اين تیم است.
 • مسئولیت انتشار بدون مجوز کلیه مطالبی که حقوق مالکیت معنوی آن متعلق به اشخاص حقیقی یا حقوقی است، بر عهده کاربر می باشد.
 • این برنامه تعهدی در رابطه با کیفیت ارتباطی اینترنتی کاربران نخواهد داشت.
 • در شرایطی که به هر دلیل اختلافی بین کاربران و یا بین معلمان (یا مشاوران) و دانش آموزان (یا دیگر کاربران) رخ دهد، تیم پشتیبانی این برنامه قاضی  و تصمیم گیرنده در راستای حل اختلاف بین طرفین خواهد بود.

متن اين توافقنامه متعلق به تیوترلند و کليه حقوق انتشار آن محفوظ است. علاوه بر مفاد مذکور  تیوترلند به عنوان يک سايت ايراني از قوانين مقررات جمهوري اسلامي ايران تبعيت مي نمايد.


دسته بندی :