می خواهی یاد بگیری - اپلیکیشن آموزش آنلاین تیوترلند | آموزشگاهی به وسعت یک کشور
می خواهی یاد بگیری

یا می خواهی یاد بگیری؟ تدریس یا مشاوره خصوصی از راه دور در تیوترلندآموزش خصوصی و انتقال اطلاعات به یکدیگر، این روزها دیگر مانند گذشته نیست. تکنولوژی به کمک کسانی آمده است که می خواهند اطلاعات خود را در اختیار دیگران قرار بدهند و از این مسیر، به بهتر شدن دنیا نیز کمک کنند. تیوترلند با استفاده از تکنولوژی مدرن، این امکان را فراهم کرده است که بتوان به راحتی به متخصصان دسترسی پیدا کرد و سوالات مختلفی را از آنها پرسید. این امکان قبلاً از طریق ایمیل و به صورت نوشتاری امکان پذیر بود که البته برای این کار باید از قبل، به راه های ارتباطی با اساتید دسترسی داشته باشیم.

محتوای آموزشی روی اینترنت چه قدر به کار می آیند؟ 

متخصصان زیادی هستند که علاقه مندند دانش خود را در اختیار قرار بدهند. ویدیوهای آموزشی زیادی هستند که در یوتیوب و آپارات و دیگر سایت های اشتراک گذاری ویدیو قرار دارند. به علاوه آن، می توانید از طریق جستجو در گوگل یا مطالب وبلاگ تویترلند، جواب بعضی از سوالات خود را پیدا کنید. اما همچنان سوالاتی هستند که نیاز دارید پاسخ آنها را بدانید و جواب آنها را از طریق جستجو در محتواهای منتشر شده پیدا نمی کنید. در بعضی موارد، حتی نمی دانیم برای پیدا کردن جواب، چه چیزی را جستجو کنیم. یا شاید جواب را پیدا کرده باشیم ولی برای درک بهتر کماکان نیاز به مشاوره با یک متخصص داشته باشیم. اینها سوال هایی است که فقط یک متخصص با تجربه جواب آنها را می داند و می تواند پاسخ بدهد. 


مقاله مرتبط: می خواهی یاد بدهی؟ | آموزش آنلاین از طریق تیوترلند 


رفع اشکال و تدریس خصوصی با تیوترلند

از تیوترلند استفاده های بی شماری می توانید داشته باشید. از یک رفع اشکال ساده در مبحثی که با آن آشنایی دارید، تا یادگیری یک مطلب از سطح مبتدی به بالا در تیوترلند امکان پذیر است. همه این ها بستگی به میزان علاقه شما و مهارت استادی که انتخاب کرده اید دارد. برطرف کردن بعضی از مشکلات می تواند زمان بر باشد و استاد زمان بیشتری برای رفع آن وقت بگذارد. 


مقاله مرتبط: رفع اشکال در سریع ترین زمان 


روش استفاده از تیوترلند در حالت تیوتی (پرسشگر)  

برای شروع تماس و دریافت مشاوره، لازم است که ابتدا حساب خود را شارژ کنید. حداقل شارژ برای دریافت تماس، 10,000 تومان (100,000 ریال) است. در صورتی که توسط کسی به سایت معرفی شده باشید، احتمالاً یک اعتبار هدیه ده هزار تومانی دریافت خواهید کرد که با این اعتبار، می توانید از امکانات سایت استفاده نمایید.
مرحله بعدی، انتخاب موضوع مورد نظرتان از بین موضوعات فعال روی سایت است. متخصصان و استادان مورد نظرتان را می توانید در این موضوعات ببینید که رزومه هر کدام در کنار پروفایلشان درج شده است. مسئولیت انتخاب هر استاد به عهده شماست. بنابراین اطلاعاتی که این اساتید روی سایت قرار داده اند را به دقت مطالعه و بررسی کنید.


مقاله مرتبط: عضویت ساده و مشاوره سریع در تیوترلند 


ارتباط با استاد و دریافت مشاوره

قبل از این که مکالمه ویدیویی شما آغاز شود، می توانید ابتدا از طریق پیام متنی، خلاصه ای از پرسش خود برای تیوتر (استاد) ارسال نمایید. استاد با دیدن سوال، می تواند در مورد جواب دادن به شما تصمیم گیری نماید. در تیوترلند، هم شما اختیار انتخاب استاد را دارید و هم استاد این اختیار را دارد که به چه سوالی جواب بدهد. بنابراین سوال خود را محترمانه مطرح کنید و به این مسئله دقت کنید که شاید سوالتان در تخصص استاد مربوطه نباشد.
بعد از دریافت پیام متنی، استاد می تواند به شما وقت بدهد و مکالمه ویدیویی آغاز شود. 40 ثانیه اول این مکالمه، که از طریق اپلیکیشن تیوترلند انجام می شود، در صورت ادامه نداشتن مکالمه کاملاً رایگان است و هزینه ها از ثانیه 41 به بعد محاسبه خواهد شد. هزینه شما به صورت ثانیه ای محاسبه می گردد. در صورت تمایل در هر زمان می توانید باقیمانده حساب خود را مسترد نمایید.  البته توصیه می کنیم برای سهولت در تماس های بعدی، این هزینه را در حساب خود نگه دارید. 

مصطفی مردانی 
تولید محتوای تیوترلند